top of page
FMY_Kimya_Beton_Katki_Kimyasallari_edited.webp

BETON KATKI KİMYASALLARI

Az miktarlarda kullanıldığında bile betonun fiziksel ve kimyasal özelliklerini geliştiren, üretim aşamasında veya beton dökümü aşamasında transmiksere eklenen kimyasallar Beton Katkı Kimyasallarıdır. Betona; su azaltıcı, priz geciktirici, priz hızlandırıcı, su geçirimsizliği sağlamak gibi çeşitli faydalar elde etmek için eklenirler.

Beton Katkı Kimyasalları

Beton Katkı Kimyasalları, esas olarak betonun katı ve/veya taze halde performansını artırmak için bir beton karışımına çok az miktarda eklenir. Betonun su geçirmezliğini (korozyon direncini, sülfat direncini iyileştirme vb.) iyileştirir ve işlenebilirlik süresini uzatarak erken dayanımını geliştirir. FMY Kimya Beton Katkılarını kullanarak inşaat işlerinizde yalnızca betonun performansını artırmakla kalmayacak aynı zamanda sürdürülebilir bir çevre için su ve çimento kullanımını azaltarak gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya bırakacaksınız.

Priz Hızlandırıcılar

İnşaat işlerinde, taze betonun katılaşma süresini kısaltarak, püskürtme beton, erken kalıp alma veya soğuk hava dökümleri gibi bazı uygulamalarda betonun zarar görmeden katılaşmasına olanak sağlar.

Makro Fiber Donatılar

Oneshot Fiber, çelik tel ve çelik hasır ürünlerinin yerine betonun dayanıklılığını ve mekanik özelliklerini geliştirmek için tasarlanmış makro yapısal sentetik elyaftır.

Püskürtme Beton Katkıları

Geleneksel dökme betonun aksine kalıp gerektirmeyen püskürtme beton, içerisine eklenen katkılar sayesinde nihai haline ulaşır. FMY Kimya Beton Katkı Kimyasallarıyla; püskürtme betonun geri sıçrama riskini azaltmak, erken mukavemetini artırmak gibi daha bir çok özelliğini geliştirerek zor koşullarda bile istenilen sonucu elde edin.

Geniş Ürün & Hizmet Yelpazesi Sunuyoruz

Tasarımdan tamamlanmasına kadar, tüm ekibimiz, tasarımcılar, proje yöneticileri ve deneyimli yöneticilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını bir öncelik haline getiriyor. Çok çeşitli projeler ve zorlu koşullarda deneyim sahibi ekibimizle, müşterilerimizin projelerinin maksimum potansiyellerinin karşıladığından emin olmak için hem kanıtlanmış uygulamaları hem de en yeni teknikleri son teknoloji ürünlerimizle kullanıyoruz.

475+

Tamamlanan Proje

Çalışanlarımız ve ortaklarımız için daha iyi bir ortam yaratmak ve müşterilerimize daha iyi değer sunmak için projelerimizde kalite & güvenliğe önem veriyoruz.

bottom of page