top of page
OneShot_Makro_Fiber_Püskürtme_Beton.webp

FİBER DONATILAR

Fiber Donatılar (Polipropilen Elyaf) beton santrallerinde yeni hazırlanmış taze betonun sertleşmesi sırasında ortaya çıkan, büzülme çatlakları olarak bilinen rötre çatlakları, kılcal çatlaklar, oturma çatlakları ve özellikle endüstriyel zemin betonlarında yüklemeye bağlı çatlak ilerlemesinin önlenmesi amacıyla kullanılan, çeşitli boyutlardaki sentetik fiber donatı (elyaf) çeşididir.

Fiber Donatı Nedir?

Fiber Donatılar (Polipropilen Elyaf) yeni hazırlanmış taze betonun sertleşmesi sırasında ortaya çıkan, büzülme çatlakları olarak da bilinen rötre çatlakları, kılcal çatlaklar, oturma çatlakları ve özellikle endüstriyel zemin betonlarında yüklemeye bağlı çatlak ilerlemesinin önlenmesi amacıyla kullanılan, çeşitli boyutlardaki sentetik fiber donatı (elyaf) çeşididir.

 

Makro Sentetik ve Mikro Sentetik Fiber Donatılar olarak gruplandırılan, çeşitli özelliklere ve kullanım alanlarına göre farklı fiber donatılar mevcuttur.

Geniş Ürün & Hizmet Yelpazesi Sunuyoruz

Tasarımdan tamamlanmasına kadar, tüm ekibimiz, tasarımcılar, proje yöneticileri ve deneyimli yöneticilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını bir öncelik haline getiriyor. Çok çeşitli projeler ve zorlu koşullarda deneyim sahibi ekibimizle, müşterilerimizin projelerinin maksimum potansiyellerinin karşıladığından emin olmak için hem kanıtlanmış uygulamaları hem de en yeni teknikleri son teknoloji ürünlerimizle kullanıyoruz.

475+

Tamamlanan Proje

Çalışanlarımız ve ortaklarımız için daha iyi bir ortam yaratmak ve müşterilerimize daha iyi değer sunmak için projelerimizde kalite & güvenliğe önem veriyoruz.

bottom of page